odwiedź nasz profil na Facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, statystyk i reklamowych. Wyłączenie zapisywania plików cookie na urządzeniu końcowym jest możliwe przez zmianę ustawień w Twojej przeglądarce jednakże może wpłynąć na funkcjonowanie serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę cookies.

Z kim się kontaktować?

Specjalista ds. sprzedaży Ewelina Malmon

Ewelina Malmon

Specjalista ds. sprzedaży

Autoryzowany salon sprzedaży VETREX OKNA PREMIUM ul. Borowska 186a

E-mail: ewelina@fixokna.pl

Tel: +48 609 159 259


Specjalista ds. sprzedaży Roksana Mosur

Roksana Mosur

Specjalista ds. sprzedaży

Autoryzowany salon sprzedaży VETREX OKNA PREMIUM ul. Bystrzycka 69c

E-mail: roksana@fixokna.pl

Tel: +48 693 793 893


Koordynator ds. handlowych Anna Bembnowicz

Anna Bembnowicz

Koordynator ds. handlowych

E-mail: anna@fixokna.pl

Tel: +48 609 507 923


Dyrektor ds. handlowych Norbert Frąckowiak

Norbert Frąckowiak

Dyrektor ds. handlowych

E-mail: norbert@fixokna.pl

Tel: +48 609 654 964


Doradca techniczny, serwis Piotr Wroński

Piotr Wroński

Doradca techniczny, serwis

E-mail: piotr@fixokna.pl

Tel: +48 609 492 937


Doradca techniczno-handlowy Dominik Płoucha

Dominik Płoucha

Doradca techniczno-handlowy

E-mail: dominik@fixokna.pl

Tel: +48 693 493 293


Doradca techniczno-handlowy Krzysztof Walczak

Krzysztof Walczak

Doradca techniczno-handlowy

E-mail: krzysztof@fixokna.pl

Tel: +48 668 854 092


Serwis Tamara Watrak

Tamara Watrak

Serwis

ul. Przejazowa 11

E-mail: serwis@fixokna.pl

Tel: +48 609 477 346


Montaże, księgowość Izabela Ośmiałowska

Izabela Ośmiałowska

Montaże, księgowość

ul. Przejazowa 11

E-mail: montaze@fixokna.pl

Tel: +48 693 203 803


Reklama, social media, magazyn Marek Wroński

Marek Wroński

Reklama, social media, magazyn

ul. Przejazowa 11

E-mail: marek@fixokna.pl

Tel: +48 725 625 521